Twoja linia dla dobrych rozwiązań

W firmie Avermann nie musisz długo czekać na fachowe wsparcie. Tutaj natychmiast skontaktujesz się ze specjalistami, którzy pomogą Ci rozwiązać Twój problem.

Kontaktieren Sie uns

Formularz kontaktowy

centrala

Dystrybucja

Lutz Pfleger
kierownik
Tel.:     +49 5405 505-131
Tel. kom.:  +49 173 529 7009
E-mail: lutz.pfleger@avermann.de

Rainer Holtgrefe
Tel.:     +49 5405 505-132
Tel. kom.:  +49 173 529 7008
E-mail: rainer.holtgrefe@avermann.de

Thomas Strach
Tel.:     +49 8761 759533
Tel. kom.:  +49 173 529 7006
E-mail: thomas.strach@avermann.de

Thorsten Schwarz
Tel. kom.:   +49 173 529 7039
E-mail:  thorsten.schwarz@avermann.de

Timo Steinhauer
Tel.:     +49 5405 505-209
Tel. kom.:  +49 173 529 7005
E-mail: timo.steinhauer@avermann.de

Kierownik projektów

Klaus Küthe
Tel.:     +49 5405 505-133
Tel. kom.:  +49 173 529 7010
E-mail: klaus.kuethe@avermann.de

Franz-Josef Hilker
Tel.:     +49 5405 505-130
Tel. kom.:  +49 173 529 7045
E-mail: franzjosef.hilker@avermann.de

Alexander Enns
Tel.:     +49 5405 505-185
Tel. kom.:  +49 176 145 297 02
E-mail: alexander.enns@avermann.de

 

Dokumentacja

Frank Kassen
Tel:      +49 5405 505-136
E-mail: frank.kassen@avermann.de

Obsługa klienta

Uwe Mantei
technik budowy maszyn
Tel.:     +49 5405 505-116
E-mail: uwe.mantei@avermann.de

Sebastian Larberg
elektrotechnik
Tel.:      +49 5405 505-134
E-mail: sebastian.larberg@avermann.de

Irina Scheiermann
sprawy handlowe
Tel.:     +49 5405 505-193
E-mail: irina.scheiermann@avermann.de

Oddziały i agencje handlowe

Ameryka północna

Kanada, USA

Philippe Bourdin
Bourdin Industrial
Tel. kom.: +1 226 280 496 4
E-mail: phil@bourdin-ind.com
URL: www.bourdin-ind.com

Białoruś

Julia Belskaja
Anton Ohlert GmbH & Co.
Mińsk
Tel.: +375 17 399 99 71
Tel.: +375 17 395 40 40
Tel. kom.: +375 29 396 64 37
E-mail: belskaja@ohlert.by
URL: www.ohlert.com

Chiny

Xu Tianran
Avermann Construction
Technology (Beijing) Co. Ltd
Tel. kom.: +86 133 011 895 65
E-mail: xu.tianran@avermann.de

Federacja Rosyjska

Dmitry Nyrkovsky
Anton Ohlert GmbH & Co.
Moskwa
Tel.: +7 495 9612061-217
Tel. kom.: +7 495 222 99 62
E-mail: nyrkovsky@ohlert.ru
URL: www.ohlert.com

Andrey Kuyavayk
Anton Ohlert GmbH & Co.
Moskwa
Tel.: +7 495 9612061-216
Tel. kom.: +7 916 594 57 05
E-mail: kuyavyak@ohlert.ru
URL: www.ohlert.com

Yuri Kotov
Anton Ohlert GmbH & Co.
Moskwa
Tel.: +7 495 9612061-236
Tel. kom.: +7 915 239 95 58
E-mail: kotov@ohlert.ru
URL: www.ohlert.com

Hiszpania

Portugalia, Hiszpania

Björn Sejersen
Hormiconsult S.L.
Tel. kom.:  +34 627 562 299
E-mail: hormiconsult@hormiconsult.com

Indonezja

David Pangril
PT Sentra Artha Mulia
Tel. kom.:  +62 813 802 976 09
E-mail: pt.sentra.a.m@gmail.com

Kazachstan

Kazachstan, Kirgistan

Stanislav Braginsky
Anton Ohlert GmbH & Co.
Ałmaty
Tel.: +7 727 339 09 04
Tel. kom.: +7 701 925 94 77
E-mail: Stanislav.Braginsky@ohlert.kz
URL: www.ohlert.com

Kraje bałtyckie

Estonia, Łotwa, Litwa

Gediminas Levandavicius
Anton Ohlert GmbH & Co.
Wilno
Tel.: +370 5 212 02 01
Tel.: +791 107 065 22
Tel. kom.: +370 699 470 99
E-mail: gediminas@ohlert.lt
URL: www.ohlert.com

Karina Jagminiene
Anton Ohlert GmbH & Co.
Wilno
Tel.: +370 5 212 02 01
Tel. kom.: +370 699 140 39
E-mail: karina@ohlert.lt
URL: www.ohlert.com

Skandynawia

Dania, Norwegia, Szwecja

Hans Kristoffersen
CPT A/S
Tel. kom.: +45 217 004 70
E-mail: hk@cpt-as.dk
URL: www.cpt-as.dk

Tajlandia

Hattasin Passawat
Siam Engineering Contech Co. LTD
Tel. kom.:     +66 818 229 559
E-mail: hattasin.sec@gmail.com

Ukraina

Armenia, Gruzja, Mołdawia, Ukraina

Vadym Khudiyash
Anton Ohlert GmbH & Co.
Kijów
Tel.: +380 44 537 72 22
Tel. kom.: +380 67 504 55 11
E-mail: khudiyash@ohlert.kiev.ua
URL: www.ohlert.com

Uzbekistan

Tadżykistan, Turkmenistan, Uzbekistan

Akmal Khudaikulov
Anton Ohlert GmbH & Co.
Taszkent
Tel.: +988 71 237 37 57
Tel. kom.: +988 90 982 86 00
E-mail: anton@ohlert.sarkor.uz
URL: www.ohlert.com

Węgry

Gábor Pándi
Tel. kom.: +36 203 299 25
E-mail: info@beton.info.hu