Twoja linia dla dobrych rozwiązań

W firmie Avermann nie musisz długo czekać na fachowe wsparcie. Tutaj natychmiast skontaktujesz się ze specjalistami, którzy pomogą Ci rozwiązać Twój problem.

Kontaktieren Sie uns

Formularz kontaktowy

centrala

Dystrybucja

Lutz Pfleger
kierownik
Tel.:     +49 5405 505-131
Tel. kom.:  +49 173 529 7009
E-mail: lutz.pfleger@avermann.de


Rainer Holtgrefe
Tel.:     +49 5405 505-132
Tel. kom.:  +49 173 529 7008
E-mail: rainer.holtgrefe@avermann.de


Thomas Strach
Tel.:     +49 8761 759533
Tel. kom.:  +49 173 529 7006
E-mail: thomas.strach@avermann.de

Thorsten Schwarz
Tel. kom.:   +49 173 529 7039
E-mail:  thorsten.schwarz@avermann.de

Dirk Heuer
Tel.:      +49 5405 505-209
Tel. kom.:   +49 173 529 6992
E-mail:  dirk.heuer@avermann.de

Kierownik projektów

Klaus Küthe
Tel.: +49 5405 505-133
Tel. kom.: +49 173 529 7010
E-mail: klaus.kuethe@avermann.de

 

Franz-Josef Hilker
Tel.: +49 5405 505-130
Tel. kom.: +49 173 529 7045
E-mail: franzjosef.hilker@avermann.de

 

Alexander Enns
Tel.: +49 5405 505-185
Tel. kom.: +49 176 145 397 02
E-mail: alexander.enns@avermann.de

 

Dokumentacja

Frank Kassen
Tel: +49 5405 505-136
E-mail: frank.kassen@avermann.de

Obsługa klienta

Uwe Mantei
technik budowy maszyn

Tel.: +49 5405 505-116
E-mail: uwe.mantei@avermann.de

 

Leon Michael Thomas
technik budowy maszyn

Tel.: +49 5405 505-208
E-mail: leon-michael.thomas@avermann.de

 

Manfred Wahmhoff
elektrotechnik

Tel.: +49 5405 505-150
E-mail: manfred.wahmhoff@avermann.de

 

Sebastian Larberg
elektrotechnik

Tel.: +49 5405 505-134
E-mail: sebastian.larberg@avermann.de

Oddziały i agencje handlowe

Azja

Chiny

Xu Tianran
Avermann Construction
Technology (Beijing) Co. Ltd
Tel. kom.: +86 133 011 865 65
E-mail: xu.tianran@avermann.de

Indonezja

David Pangril
PT Sentra Artha Mulia
Tel. kom.:  +62 813 802 976 09
E-mail: pt.sentra.a.m@gmail.com

Tajlandia

Hattasin Passawat
Siam Engineering Contech Co.
LTD
Tel. kom.:     +66 818 229 559
E-mail: hattasin.sec@gmain.com

Europa

Skandynawia

Hans Kristoffersen
CPT A/S
Tel. kom.: +45 217 004 70
E-mail: hk@cpt-as.dk

 

Dania

Søren Dinsen
CPT A/S
Tel. kom.: +45 244 288 63
E-mail: ad@cpt-as.dk

 

Norwegia

Torben Broholm
CPT A/S
Tel. kom.: +45 405 121 62
E-mail: tbr@cpt-as.dk

 

Szwecja

JanÅke Victor
CPT A/S
Tel. kom.: +46 413 257 84
E-mail: vic@cpt-as.dk

Francja

Jean-Sébastien Dorfner
Tel. kom.:  +33 763 017 600
E-mail: js.dorfner@gmx.com

 

Hiszpania

Björn Sejersen
Hormiconsult S.L.
Tel. kom.:  +34 627 562 299
E-mail: homiconsult@hormiconsult.com

 

Portugal

Björn Sejersen
Hormiconsult S.L.
Tel. kom.:  +34 627 562 299
E-mail: homiconsult@hormiconsult.com

Polska

Jaroslaw Sitek
Tel. kom.:     +48 600 190 075
E-mail: sitek.jarek@op.pl

 

Rumunia

Valeriu Deciu
Prefab Consulting SRL
Tel. kom.:     +40 332 430 685
E-mail: offive@prefabconsulting.ro

 

Węgry

Gábor Pándi
Tel. kom.:     +36 203 299 25
E-mail: info@beton.info.hu

Ameryka Północna

Kanada /
USA

Philippe Bourdin
Bourdin Industrial
Tel. kom.: +1 226 280 496 4
E-mail: phil@bourdin-ind.com
URL: www.bourdin-ind.com