Uw hotline voor goede oplossingen

Bij Avermann Betonfertigteiltechnik hoeft u niet lang te wachten op deskundige hulp. U krijgt hier direct contact met de specialisten die u verder helpen bij uw verzoek.

Kontaktieren Sie uns

Contactformulier

hoofdkwartier

Verkoop

Lutz Pfleger
Bedrijfsbeheer
Tel.:   +49 5405 505-131
Mobiel:  +49 173 5297009
E-mail: lutz.pfleger@avermann.de

Rainer Holtgrefe
Tel.:   +49 5405 505-132
Mobiel:  +49 173 5297008
E-mail: rainer.holtgrefe@avermann.de

Thomas Strach
Tel.:   +49 8761 759533
Mobiel:  +49 173 529 7006
E-mail: thomas.strach@avermann.de

Thorsten Schwarz
Mobiel:   +49 173 529 7039
E-mail:  thorsten.schwarz@avermann.de

Timo Steinhauer
Tel.:     +49 5405 505-209
Mobiel:  +49 173 529 7005
E-Mail: timo.steinhauer@avermann.de

Project management

Klaus Küthe
Tel.:   +49 5405 505-133
Mobiel:  +49 173 5297010
E-mail: klaus.kuethe@avermann.de

Franz-Josef Hilker
Tel.:   +49 5405 505-130
Mobiel:  +49 173 5297045
E-mail: franzjosef.hilker@avermann.de

Alexander Enns
Tel.:   +49 5405 505-185
Mobiel:  +49 145 297 02
E-mail: alexander.enns@avermann.de

 

Documentatie

Frank Kassen
Tel.:    +49 5405 505-136
E-mail: frank.kassen@avermann.de

Klantenservice

Uwe Mantei
Machinebouw
Tel.:    +49 5405 505-116
E-mail: uwe.mantei@avermann.de

Sebastian Larberg
Elektrotechniek
Tel.:      +49 5405 505-134
E-mail: sebastian.larberg@avermann.de

Irina Scheiermann
Commerciële zaken
Tel.:    +49 5405 505-193
E-mail: irina.scheiermann@avermann.de

Bijkantoren en handelsagentschappen

Baltische staten

Estland, Letland, Litouwen

Gediminas Levandavicius
Anton Ohlert GmbH & Co.
Vilnius
Tel.: +370 5 212 02 01
Tel.: +791 107 065 22
Mobiel: +370 699 470 99
E-mail: gediminas@ohlert.lt
URL: www.ohlert.com

Karina Jagminiene
Anton Ohlert GmbH & Co.
Vilnius
Tel.: +370 5 212 02 01
Mobiel: +370 699 140 39
E-mail: karina@ohlert.lt
URL: www.ohlert.com

 

China

Xu Tianran
Avermann Construction
Technology (Beijing) Co. Ltd
Mobiel: +86 133 011 895 65
E-mail: xu.tianran@avermann.de

Hongarije

Gábor Pándi
Mobiel: +36 203 299 25
E-mail: info@beton.info.hu

Indonesië

David Pangril
PT Sentra Artha Mulia
Mobiel:  +62 813 802 976 09
E-mail: pt.sentra.a.m@gmail.com

Kazachstan

Kazachstan, Kirgizië

Stanislav Braginsky
Anton Ohlert GmbH & Co.
Almaty
Tel.: +7 727 339 09 04
Mobiel: +7 701 925 94 77
E-mail: Stanislav.Braginsky@ohlert.kz
URL: www.ohlert.com

 

Noord Amerika

Canada, Verenigde Staten

Philippe Bourdin
Bourdin Industrial
Mobiel: +1 226 280 496 4
E-mail: phil@bourdin-ind.com
URL: www.bourdin-ind.com

Oekraïne

Armenië, Georgië, Moldavië, Oekraïne

Vadym Khudiyash
Anton Ohlert GmbH & Co.
Kiev
Tel.: +380 44 537 72 22
Mobiel: +380 67 504 55 11
E-Mail: khudiyash@ohlert.kiev.ua
URL: www.ohlert.com

 

Oezbekistan

Tadzjikistan, Turkmenistan, Oezbekistan

Akmal Khudaikulov
Anton Ohlert GmbH & Co.
Tasjkent
Tel.: +988 71 237 37 57
Mobiel: +988 90 982 86 00
E-mail: anton@ohlert.sarkor.uz
URL: www.ohlert.com

 

Russische Federatie

Dmitry Nyrkovsky
Anton Ohlert GmbH & Co.
Moskou
Tel.: +7 495 9612061-217
Mobiel: +7 495 222 99 62
E-mail: nyrkovsky@ohlert.ru
URL: www.ohlert.com

Andrey Kuyavayk
Anton Ohlert GmbH & Co.
Moskou
Tel.: +7 495 9612061-216
Mobiel: +7 916 594 57 05
E-mail: kuyavyak@ohlert.ru
URL: www.ohlert.com

Yuri Kotov
Anton Ohlert GmbH & Co.
Moskou
Tel.: +7 495 9612061-236
Mobiel: +7 915 239 95 58
E-mail: kotov@ohlert.ru
URL: www.ohlert.com

 

Scandinavië

Denemarken, Noorwegen, Zweden

Hans Kristoffersen
CPT A/S
Mobiel: +45 217 004 70
E-mail: hk@cpt-as.dk
URL: www.cpt-as.dk

Spanje

Portugal, Spanje

Björn Sejersen
Hormiconsult S.L.
Mobiel:  +34 627 562 299
E-mail: hormiconsult@hormiconsult.com

Thailand

Hattasin Passawat
Siam Engineering Contech Co. LTD
Mobiel:     +66 818 229 559
E-mail: hattasin.sec@gmail.com

Wit-Rusland

Julia Belskaja
Anton Ohlert GmbH & Co.
Minsk
Tel.: +375 17 399 99 71
Tel.: +375 17 395 40 40
Mobiel: +375 29 396 64 37
E-Mail: belskaja@ohlert.by
URL: www.ohlert.com