Uw hotline voor goede oplossingen

Bij Avermann Betonfertigteiltechnik hoeft u niet lang te wachten op deskundige hulp. U krijgt hier direct contact met de specialisten die u verder helpen bij uw verzoek.

Kontaktieren Sie uns

Contactformulier

hoofdkwartier

Verkoop

Lutz Pfleger
Bedrijfsbeheer
Tel.:   +49 5405 505-131
Mobiel:  +49 173 5297009
E-mail: lutz.pfleger@avermann.de


Rainer Holtgrefe
Tel.:   +49 5405 505-132
Mobiel:  +49 173 5297008
E-mail: rainer.holtgrefe@avermann.de


Thomas Strach
Tel.:   +49 8761 759533
Mobiel:  +49 173 529 7006
E-mail: thomas.strach@avermann.de


Thorsten Schwarz
Mobiel:   +49 173 529 7039
E-mail:  thorsten.schwarz@avermann.de

Dirk Heuer
Tel..:   +49 5405 505-209
Mobiel:   +49 173 529 6992
E-mail:  dirk.heuer@avermann.de

Project-
management

Klaus Küthe
Tel.:   +49 5405 505-133
Mobiel:  +49 173 5297010
E-mail: klaus.kuethe@avermann.de


Franz-Josef Hilker
Tel.:   +49 5405 505-130
Mobiel:  +49 173 5297045
E-mail: franzjosef.hilker@avermann.de


Alexander Enns
Tel.:   +49 5405 505-185
Mobiel:  +49 145 397 02
E-mail: alexander.enns@avermann.de

 

Documentatie

Frank Kassen
Tel.:    +49 5405 505-136
E-mail: frank.kassen@avermann.de

Klantenservice

Uwe Mantei
Machinebouw
Tel.:    +49 5405 505-116
E-mail: uwe.mantei@avermann.de


Leon Michael Thomas
Machinebouw
Tel.:    +49 5405 505-208
E-mail: leon-michael.thomas@avermann.de


Manfred Wahmhoff
Elektrotechniek
Tel.:    +49 5405 505-150
E-mail: manfred.wahmhoff@avermann.de


Sebastian Larberg
Elektrotechniek
Tel.:      +49 5405 505-134
E-mail: sebastian.larberg@avermann.de

Bijkantoren en handelsagentschappen

Azië

China

Xu Tianran
Avermann Construction
Technology (Beijing) Co. Ltd
Mobiel: +86 133 011 865 65
E-mail: xu.tianran@avermann.de

Indonesië

David Pangril
PT Sentra Artha Mulia
Mobiel:  +62 813 802 976 09
E-mail: pt.sentra.a.m@gmail.com

Thailand

Hattasin Passawat
Siam Engineering Contech Co.
LTD
Mobiel:     +66 818 229 559
E-mail: hattasin.sec@gmain.com

Europa

Scandinavië

Hans Kristoffersen
CPT A/S
Mobiel: +45 217 004 70
E-mail: hk@cpt-as.dk

 

Denemarken

Søren Dinsen
CPT A/S
Mobiel: +45 244 288 63
E-mail: ad@cpt-as.dk

 

Noorwegen

Torben Broholm
CPT A/S
Mobiel: +45 405 121 62
E-mail: tbr@cpt-as.dk

 

Zweden

JanÅke Victor
CPT A/S
Mobiel: +46 413 257 84
E-mail: vic@cpt-as.dk

Frankrijk

Jean-Sébastien Dorfner
Mobiel:  +33 763 017 600
E-mail: js.dorfner@gmx.com

 

Spanje

Björn Sejersen
Hormiconsult S.L.
Mobiel:  +34 627 562 299
E-mail: homiconsult@hormiconsult.com

 

Portugal

Björn Sejersen
Hormiconsult S.L.
Mobiel:  +34 627 562 299
E-mail: homiconsult@hormiconsult.com

Polen

Jaroslaw Sitek
Mobiel:     +48 600 190 075
E-mail: sitek.jarek@op.pl

 

Roemenië

Valeriu Deciu
Prefab Consulting SRL
Mobiel:     +40 332 430 685
E-mail: offive@prefabconsulting.ro

 

Hongarije

Gábor Pándi
Mobiel:     +36 203 299 25
E-mail: info@beton.info.hu

Noord-Amerika

Canada /
USA

Philippe Bourdin
Bourdin Industrial
Mobiel: +1 226 280 496 4
E-mail: phil@bourdin-ind.com
URL: www.bourdin-ind.com