Forró drót a jó megoldásokhoz

Az Avermann környezetvédelmi technológia ágazatánál nem kell sokáig várnia a támogatásra. Azonnal kapcsoljuk szakosodott munkatársainkhoz, akik kompetens támogatást nyújtanak.

Kontaktieren Sie uns

Kapcsolatfelvételi űrlap

parancsnokság

Értékesítés

Lutz Pfleger
Ügyvezető igazgató
Tel.:     +49 5405 505-131
Mobiltelefon:  +49 173 529 7009
E-mail: lutz.pfleger@avermann.de

Rainer Holtgrefe
Tel.:     +49 5405 505-132
Mobiltelefon:  +49 173 529 7008
E-mail: rainer.holtgrefe@avermann.de

Thomas Strach
Tel.:     +49 8761 759533
Mobiltelefon:  +49 173 529 7006
E-mail: thomas.strach@avermann.de

Thorsten Schwarz
Mobiltelefon:   +49 173 529 7039
E-mail:  thorsten.schwarz@avermann.de

Timo Steinhauer
Tel.:     +49 5405 505-209
Mobiltelefon:  +49 173 529 7005
E-mail: timo.steinhauer@avermann.de

Projektvezetők

Klaus Küthe
Tel.:     +49 5405 505-133
Mobiltelefon:  +49 173 529 7010
E-mail: klaus.kuethe@avermann.de

Franz-Josef Hilker
Tel.:     +49 5405 505-130
Mobiltelefon:  +49 173 529 7045
E-mail: franzjosef.hilker@avermann.de

Alexander Enns
Tel.:     +49 5405 505-185
Mobiltelefon:  +49 176 145 297 02
E-mail: alexander.enns@avermann.de

 

Dokumentáció

Frank Kassen
Tel:      +49 5405 505-136
E-mail: frank.kassen@avermann.de

Ügyfélszolgálat

Uwe Mantei
Gépészmérnök
Tel.:     +49 5405 505-116
E-mail: uwe.mantei@avermann.de

Sebastian Larberg
Villamosmérnök
Tel.:      +49 5405 505-134
E-mail: sebastian.larberg@avermann.de

Irina Scheiermann
Kereskedelmi ügyek
Tel.:     +49 5405 505-193
E-mail: irina.scheiermann@avermann.de

Fióktelepek és kereskedelmi ügynökségek

Balti államok

Észtország, Lettország, Litvánia

Gediminas Levandavicius
Anton Ohlert GmbH & Co.
Vilnius
Tel.: +370 5 212 02 01
Tel.: +791 107 065 22
Mobiltelefon: +370 699 470 99
E-mail: gediminas@ohlert.lt
URL: www.ohlert.com

Karina Jagminiene
Anton Ohlert GmbH & Co.
Vilnius
Tel.: +370 5 212 02 01
Mobiltelefon: +370 699 140 39
E-mail: karina@ohlert.lt
URL: www.ohlert.com

Észak Amerika

Kanada, USA

Philippe Bourdin
Bourdin Industrial
Mobiltelefon: +1 226 280 496 4
E-mail: phil@bourdin-ind.com
URL: www.bourdin-ind.com

Indonézia

David Pangril
PT Sentra Artha Mulia
Mobiltelefon:  +62 813 802 976 09
E-mail: pt.sentra.a.m@gmail.com

Kazahsztán

Kazahsztán, Kirgizisztán

Stanislav Braginsky
Anton Ohlert GmbH & Co.
Almaty
Tel.: +7 727 339 09 04
Mobiltelefon: +7 701 925 94 77
E-mail: Stanislav.Braginsky@ohlert.kz
URL: www.ohlert.com

 

Kína

Xu Tianran
Avermann Construction
Technology (Beijing) Co. Ltd
Mobiltelefon: +86 133 011 895 65
E-mail: xu.tianran@avermann.de

Magyarország

Gábor Pándi
Mobiltelefon:  +36 203 299 25
E-mail: info@beton.info.hu

Skandinávia

Dánia, Norvégia, Svédország

Hans Kristoffersen
CPT A/S
Mobiltelefon: +45 217 004 70
E-mail: hk@cpt-as.dk
URL: www.cpt-as.dk

Spanyolország

Portugália, Spanyolország

Björn Sejersen
Hormiconsult S.L.
Mobiltelefon:  +34 627 562 299
E-mail: hormiconsult@hormiconsult.com

Thaiföld

Hattasin Passawat
Siam Engineering Contech Co. LTD
Mobiltelefon:     +66 818 229 559
E-mail: hattasin.sec@gmail.com

Ukrajna

Örményország, Grúzia, Moldova, Ukrajna

Vadym Khudiyash
Anton Ohlert GmbH & Co.
Kijev
Tel.: +380 44 537 72 22
Mobiltelefon: +380 67 504 55 11
E-mail: khudiyash@ohlert.kiev.ua
URL: www.ohlert.com

 

Üzbegisztán

Tádzsikisztán, Türkmenisztán, Üzbegisztán

Akmal Khudaikulov
Anton Ohlert GmbH & Co.
Taskent
Tel.: +988 71 237 37 57
Mobiltelefon: +988 90 982 86 00
E-mail: anton@ohlert.sarkor.uz
URL: www.ohlert.com