Forró drót a jó megoldásokhoz

Az Avermann környezetvédelmi technológia ágazatánál nem kell sokáig várnia a támogatásra. Azonnal kapcsoljuk szakosodott munkatársainkhoz, akik kompetens támogatást nyújtanak.

Kontaktieren Sie uns

Kapcsolatfelvételi űrlap

parancsnokság

Értékesítés

Lutz Pfleger
Ügyvezető igazgató
Tel.:     +49 5405 505-131
Mobiltelefon:  +49 173 529 7009
E-mail: lutz.pfleger@avermann.de


Rainer Holtgrefe
Tel.:     +49 5405 505-132
Mobiltelefon:  +49 173 529 7008
E-mail: rainer.holtgrefe@avermann.de


Thomas Strach
Tel.:     +49 8761 759533
Mobiltelefon:  +49 173 529 7006
E-mail: thomas.strach@avermann.de

Thorsten Schwarz
Mobiltelefon:   +49 173 529 7039
E-mail:  thorsten.schwarz@avermann.de

Dirk Heuer
Tel.:      +49 5405 505-209
Mobiltelefon:   +49 173 529 6992
E-mail:  dirk.heuer@avermann.de

Projektvezetők

Klaus Küthe
Tel.:     +49 5405 505-133
Mobiltelefon:  +49 173 529 7010
E-mail: klaus.kuethe@avermann.de

 

Franz-Josef Hilker
Tel.:     +49 5405 505-130
Mobiltelefon:  +49 173 529 7045
E-mail: franzjosef.hilker@avermann.de

 

Alexander Enns
Tel.:     +49 5405 505-185
Mobiltelefon:  +49 176 145 397 02
E-mail: alexander.enns@avermann.de

 

Dokumentáció

Frank Kassen
Tel:      +49 5405 505-136
E-mail: frank.kassen@avermann.de

Ügyfélszolgálat

Uwe Mantei
Gépészmérnök

Tel.:     +49 5405 505-116
E-mail: uwe.mantei@avermann.de

 

Leon Michael Thomas
Gépészmérnök

Tel.:     +49 5405 505-208
E-mail: leon-michael.thomas@avermann.de

 

Manfred Wahmhoff
Villamosmérnök

Tel.:      +49 5405 505-150
E-mail: manfred.wahmhoff@avermann.de

 

Sebastian Larberg
Villamosmérnök

Tel.:      +49 5405 505-134
E-mail: sebastian.larberg@avermann.de

Fióktelepek és kereskedelmi ügynökségek

Ázsia

Kína

Xu Tianran
Avermann Construction
Technology (Beijing) Co. Ltd
Mobiltelefon: +86 133 011 865 65
E-mail: xu.tianran@avermann.de

Indonézia

David Pangril
PT Sentra Artha Mulia
Mobiltelefon:  +62 813 802 976 09
E-mail: pt.sentra.a.m@gmail.com

Thaiföld

Hattasin Passawat
Siam Engineering Contech Co.
LTD
Mobiltelefon:     +66 818 229 559
E-mail: hattasin.sec@gmain.com

Európa

Skandinávia

Hans Kristoffersen
CPT A/S
Mobiltelefon: +45 217 004 70
E-mail: hk@cpt-as.dk

 

Dánia

Søren Dinsen
CPT A/S
Mobiltelefon: +45 244 288 63
E-mail: ad@cpt-as.dk

 

Norvégia

Torben Broholm
CPT A/S
Mobiltelefon: +45 405 121 62
E-mail: tbr@cpt-as.dk

 

Svédország

JanÅke Victor
CPT A/S
Mobiltelefon: +46 413 257 84
E-mail: vic@cpt-as.dk

Franciaország

Jean-Sébastien Dorfner
Mobiltelefon:  +33 763 017 600
E-mail: js.dorfner@gmx.com

 

Spanyolország

Björn Sejersen
Hormiconsult S.L.
Mobiltelefon:  +34 627 562 299
E-mail: homiconsult@hormiconsult.com

 

Portugália

Björn Sejersen
Hormiconsult S.L.
Mobiltelefon:  +34 627 562 299
E-mail: homiconsult@hormiconsult.com

Lengyelország

Jaroslaw Sitek
Mobiltelefon:     +48 600 190 075
E-mail: sitek.jarek@op.pl

 

Románia

Valeriu Deciu
Prefab Consulting SRL
Mobiltelefon:     +40 332 430 685
E-mail: offive@prefabconsulting.ro

 

Magyarország

Gábor Pándi
Mobiltelefon:     +36 203 299 25
E-mail: info@beton.info.hu

Észak Amerika

Kanada / USA

Philippe Bourdin
Bourdin Industrial
Mobiltelefon: +1 226 280 496 4
E-mail: phil@bourdin-ind.com
URL: www.bourdin-ind.com